Jestem autorem sześciu książek: „Opowieści z Sosnowego Lasu”, „Kudłacze w podróży: Włochy na trzy collie”, „Zrządzenie losu”, „Wspomnienie chwili obecnej”, „Koncert na drugim brzegu” oraz „Wszystkie wschody słońca”.

Dwie pierwsze pozycje ukazały się drukiem, powieść podróżnicza pt. „Zrządzenie losu” została przetłumaczona na język angielski dzięki stypendium Miasta Torunia w dziedzinie kultury.

Tomik poezji pt. „Wspomnienie chwili obecnej” został nagrodzony Złotą Różą im. Jarosława Zielińskiego za najlepszą książkę poetycką 2015 roku autorów do 40 roku życia, on również ukazał się drukiem.

Aktualnie studiuję Literaturę Współczesną na francuskim uniwersytecie Aix-Marseille. Występowałem w audycjach literackich oraz podróżniczych w Radio PiK, Radio Kielce oraz Radio 24, moje artykuły ukazywały się w tygodniku „Niedziela”, na swoim blogu m.in. przeprowadzałem wywiady z francuskimi winiarzami, pisałem reportaże z festiwalu teatralnego w Awinion oraz relacje z Camino de Santiago. Przeprowadzałem spotkania podczas festiwali podróżniczych oraz literackich, takich jak Festiwal Książki w Toruniu. Należę do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, zaś w tym roku promowałem swoje powieści na Warszawskich Targach Książki.

 

lawenda